Menu

Online kurzy v angličtine

Prinášame vám online kurzy agile, Scrum, PRINCE2®, PRINCE2 Agile®, PMI®, ITIL®.

 

Vyskúšajte si prvých 30% z každého online kurzu zdarma.

 

Online kurzy PRINCE2 a PRINCE2 Agile v angličtine

  • PRINCE2 2017 Foundation - základný certifikačný kurz najpopulárnejšej metodiky projektového riadenia na svete
  • PRINCE2 2017 Practitioner - certifikačný kurz pokročilej úrovne (podmienkou sú vstupné znalosti zodpovedajúce úrovni PRINCE2 Foundation) 
  • PRINCE2 Agile Practitioner - certifikačný kurz pokročilej úrovne, na ktorom sa naučíte, ako zladiť PRINCE2 s agilnými prístupmi (podmienkou sú vstupné znalosti zodpovedajúce úrovni PRINCE2 Agile Foundation alebo PRINCE2 Foundation)

 

 

Online kurz podľa štandardu PMI v angličtine

 


Online kurz ITIL v angličtine

ITIL 3 Foundation - základný certifikačný kurz pre prípravu na certifikáciu ITIL3 .

ITIL 4 Foundation - základný certifikačný kurz pre prípravu na certifikáciu ITIL4 

 


Online kurzy agile v angličtine

  • Scrum Product Ownership - kurz pre vlastníkov produktov pracujúcich v Scrume, súčasne príprava na certifikačnú skúšku Professional Scrum Product Owner - PSPO™ I Scrum.org 
  • AgilePM® Foundation - kurz základnej úrovne agilného riadenia projektov podľa štandardu DSDM, súčasne slúžiaci ako príprava na certifikačnú skúšku AgilePM Foundation APMG

 


Sme partnerom spoločnosti Management Plaza a za predaj ich školení získavame províziu. Cena kurzu je pre vás rovnaká bez ohľadu na to, či si kurz kúpite cez niektorý z odkazov uvedených vyššie alebo priamo cez web spoločnosti Management Plaza.

 

Tréneri

Online kurzy v angličtine pre vás pripravili naši obchodní partneri, ktorí majú viac než 20 ročné skúsenosti s projektovým a IT riadením, vedením prezenčných kurzov projektového a IT riadenia a tvorbou online kurzov projektového a IT riadenia. Vydali desiatky kníh o projektovom, IT i agilnom riadení. Majú taktiež množstvo certifikácií v oblasti projektového, IT a agilného riadenia.