Menu

E-learningové kurzy v angličtine

Prinášame vám e-larningové kurzy agile, Scrum, PRINCE2®, PRINCE2 Agile®, PMI®, ITIL®.

Vyskúšajte si prvých 30% z každého kurzu zdarma.

 

Kurzy PRINCE2 a PRINCE2 Agile v angličtine

  • PRINCE2 Agile Practitioner - certifikačný kurz pokročilej úrovne, na ktorom sa naučíte, ako zladiť PRINCE2 s agilnými prístupmi (podmienkou sú vstupné znalosti zodpovedajúce úrovni PRINCE2 Agile Foundation alebo PRINCE2 Foundation)

 

 

Príprava na certifikáciu PMI PMP/CAPM v angličtine

 


Príprava na certifikáciu ITIL Foundation v angličtine

 


E-learningové kurzy agile v angličtine

  • AgilePM® Foundation - kurz základnej úrovne agilného riadenia projektov podľa štandardu DSDM, súčasne slúžiaci ako príprava na certifikačnú skúšku AgilePM Foundation APMG

 


Dodávateľom vyššie uvedených e-learningových kurzov v angličtine je spoločnosť Management Plaza - náš obchodný partner. Cena kurzu je pre vás rovnaká bez ohľadu na to, či si kurz kúpite cez niektorý z odkazov uvedených vyššie alebo priamo od spoločnosti Management Plaza.

 

Tréneri

E-learningové kurzy v angličtine pre vás pripravili naši obchodní partneri, ktorí majú viac než 20-ročné skúsenosti s riadením projektov a IT, vedením prezenčných kurzov a tvorbou e-learningových kurzov v tejto oblasti. Vydali desiatky kníh o agile, riadení projektov aj  IT a sú držiteľmi množstva relevantných certifikácií.