Menu

Objednávkový formulár školenia ITIL 4 Foundation

Záväzná objednávka školenia ITIL 4 Foundation

Typ školenia
Ceny školenia, skúšky a doplnkových položiek sú uvedené na osobu bez DPH.
E-mailové adresy pre zaslanie predkurzových inštrukcií, slúžia taktiež na registráciu ku skúškam.
Ak označíte "nie", nebudeme vám certifikačnú skúšku účtovať, ani ju pre vás zabezpečovať.
Oficiálna kniha "ITIL Foundation, ITIL 4 Edition" AXELOS v angličtine, farebná tlač.
Elektronický certifikát je zahrnutý v cene skúšky a obddržíte ho krátko po oznámení finálnych výsledkov skúšky. Papierový certifikát je za príplatok. Obdržíte ho do 3 pracovných týždňov od oznámenia finálnych výsledkov skúšky.
Účastníkom našich bratislavských verejných kurzov ponúkame ubytovanie v minibungalowe v areáli nášho školiaceho strediska na Adyho ul. 43 v Malinove, pár krokov od učebne, v ktorej prebehne kurz. Uvedená cena je za celý minibungalow a je konečná - poskytovateľ ubytovania nie je platca DPH. Max. kapacita minibungalowu je 2 osoby. V cene ubytovania sú zahrnuté ľahké raňajky v školiacej miestnosti, parkovanie na mieste v uzavretom areáli chránenom kamerami, pripojenie na internet a po dohode aj použitie infrasauny. Bližšie informácie o ubytovaní nájdete na stránke https://www.potifob.sk/ubytovanie_Malinovo
údaje objednávateľa
Prosím zadajte vaše fakturačné a kontaktné údaje.
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.

Vaše nám poskytnuté osobné údaje (meno/á, priezvisko/á, názov spoločnosti, identifikačné údaje spoločnosti, e-mail/y, poštová adresa a telefonický kontakt) sú u nás v bezpečí. Budeme ich, ako POTIFOB, s.r.o., spracovávať na základe nášho zmluvného vzťahu podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré sú v súlade s platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky a Európskej únie.

Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára obdržíte na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete, automatické potvrdenie o doručení objednávky. Najneskôr na ďalší pracovný deň vás budeme kontaktovať. Súčasne s potvrdením vašej objednávky vám zašleme zálohovú faktúru. Po obdržaní jej úhrady vám zašleme všetky potrebné predkurzové inštrukcie, študijné materiály a organizačné pokyny. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel. č. 0949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu na .