Menu

NEAKTUÁLNÍ Objednávkový formulár kurzu projektového riadenia MSP

 

Vážený zákazník, tu si môžete objednať naše školenia alebo účasť na našich podujatiach.


Týmto si záväzne objednávam nasledovné školenie/a aj podujatie/a
Typ školenia alebo podujatia
Ak Vám uvedené termíny nevyhovujú a/ alebo máte záujem o vnútrofiremné školenie, uveďte to, prosím, v tejto kolonke.
Ak ide o viac rôznych školení/ podujatí, uveďte názov školenia/ podujatia a počet osôb, ktoré sa zúčastnia na príslušnom školení/ podujatí.
V prípade, že ide o viac rôznych školení/ podujatí, uveďte názov školenia/ podujatia a mená osôb, ktoré sa zúčastnia na príslušnom školení/ podujatí.
Certifikačné skúšky sú v angličtine, na certifikačný test budete mať 75 minút.
Certifikačné skúšky sú v angličtine. Na certifikačný test budete mať 3h 8 minút.
MSP manuál - oficiálna základná literatúra pre skúšku Practitioner je dostupná len v angličtine.
Elektronické certifikáty sú zahrnuté v cene školení a budú Vám poskynuté po oznámení výsledkov skúšok. V prípade papierovej verzie Vám budú certifikáty zaslané do cca. 2-3 pracovných týždňov od oznámenia výsledkov skúšok za príslušný poplatok.
Účastníkom našich bratislavských verejných kurzov ponúkame cenovo zvýhodnené ubytovanie v súkromí počas nich priamo v našom školiacom stredisku na Adyho ul. 43 v Malinove. K dispozícii sú 3 izby, každá pre max. 2 osoby. V cene ubytovania sú zahrnuté ľahké raňajky, parkovanie na mieste v uzavretom areáli chránenom kamerami, pripojenie na internet a použitie infrasauny. V prípade záujmu o ubytovanie označte Vašu voľbu. Táto ponuka je určená výlučne pre účastníkov našich školení. Ceny sú konečné. http://potifob.sk/ubytovanie_Malinovo
Údaje objednávateľa
Zadajte Vaše fakturačné a kontaktné údaje.
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.
Uveďte adresu, na ktorú Vám máme zaslať papierovú verziu študijných materiálov.
12345
Ponúkané informácie
Jednoduchosť navigácie
Design stránky
Celkový dojem
Prosím, ohodnoťte našu webstránku. 1 - najlepšie, 5 - najhoršie.
Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára Vám na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete zašleme potvrdenie o obdržaní objednávky. Najneskôr na ďalší pracovný deň Vás budeme kontaktovať. Súčasne, s potvrdením Vašej objednávky, Vám, v prípade kurzov ponúkaných priamo našou spoločnosťou, zašleme zálohovú faktúru a po jej uhradení Vám okamžite zašleme všetky potrebné organizačné pokyny ako aj príslušné študijné materiály týkajúce sa Vášho školenia, 1. časť e-mailom, 2. časť prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel. č. 0949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu ondekova@potifob.com.