Menu

Objednávkový formulár kurzu Príprava na certifikáciu PMI PMP/CAPM

 

Vážený zákazník, tu si môžete objednať naše školenia alebo účasť na našich podujatiach.


Týmto si záväzne objednávam nasledovné školenie/a aj podujatie/a
Typ školenia alebo podujatia
ceny školenia sú uvedené bez DPH
Ak ide o viac rôznych školení/ podujatí, uveďte názov školenia/ podujatia a počet osôb, ktoré sa zúčastnia na príslušnom školení/ podujatí.
V prípade, že ide o viac rôznych školení/ podujatí, uveďte názov školenia/ podujatia a mená osôb, ktoré sa zúčastnia na príslušnom školení/ podujatí.
E-mailové adresy pre zaslanie predkurzových inštrukcií.
V cene kurzu nie sú zahrnuté certifikačné skúšky. Nami pripravenú študijnú literatúru na ich prípravu však absolventom našich školení poskytujeme. Skúšku je možné absolvovať v ktoromkoľvek Prometric centre. Viac informácií o cenách a spôsobe prihlásenia sa na certifikačné skúšky PMI PMP, alebo PMI CAPM nájdete i na našom webe a hovorí o nich i lektor behom kurzu.
Vzhľadom k tomu, že skúšky PMI CAPM / PMP nie sú súčasťou školenia, príprava na ne nie je pred kurzom nevyhnutná.
Účastníkom našich bratislavských verejných kurzov ponúkame ubytovanie v súkromí počas nich priamo v bungalowe na pozemku nášho školiaceho strediska na Adyho ul. 43 v Malinove. Max. kapacita - 2 osoby. V cene ubytovania sú zahrnuté ľahké raňajky v školiacej miestnosti, parkovanie na mieste v uzavretom areáli chránenom kamerami, pripojenie na internet a použitie infrasauny. V prípade záujmu o ubytovanie označte Vašu voľbu. Táto ponuka je určená výlučne pre účastníkov našich školení. http://potifob.sk/ubytovanie_Malinovo
údaje objednávateľa
Zadajte Vaše fakturačné a kontaktné údaje.
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.
Uveďte adresu, na ktorú Vám máme zaslať papierovú verziu študijných materiálov kuriérom.

Vaše osobné údaje (meno/á, priezvisko/á, názov spoločnosti, identifikačné údaje spoločnosti, e-mail/y, poštová adresa a telefonický kontakt) sú u nás v bezpečí a budeme ich, na základe nášho zmluvného vzťahu, ako POTIFOB, s.r.o., spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára Vám na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete zašleme potvrdenie o obdržaní objednávky. Najneskôr na ďalší pracovný deň Vás budeme kontaktovať. Súčasne, s potvrdením Vašej objednávky, Vám, v prípade kurzov ponúkaných priamo našou spoločnosťou, zašleme zálohovú faktúru a po jej uhradení Vám okamžite zašleme všetky potrebné organizačné pokyny ako aj príslušné študijné materiály týkajúce sa Vášho školenia, 1. časť e-mailom, 2. časť obdržíte priamo na školení od lektora. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel. č. 0949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu .