Menu

Objednávkový formulár kurzov projektového riadenia PRINCE2 Foundation

Vážený zákazník, tu si môžete objednať naše školenia alebo účasť na našich podujatiach.

Týmto si záväzne objednávam nasledovné školenie/a aj podujatie/a
Typ školenia alebo podujatia
ceny školenia a skúšok sú uvedené bez DPH
Ak Vám uvedené termíny nevyhovujú a/ alebo máte záujem o vnútrofiremné školenie, uveďte to, prosím, v tejto kolonke.
Ak ide o viac rôznych školení/ podujatí, uveďte názov školenia/ podujatia a počet osôb, ktoré sa zúčastnia na príslušnom školení/ podujatí.
V prípade, že ide o viac rôznych školení/ podujatí, uveďte názov školenia/ podujatia a mená osôb, ktoré sa zúčastnia na príslušnom školení/ podujatí.
E-mailové adresy pre zaslanie predkurzových inštrukcií, slúžia taktiež pre prihlásenie do e-learningu a na registráciu ku skúškam.
Ak si vyberiete test PRINCE2 v rodnom jazyku (platí i pre obojjazyčné verzie), budete mať na jeho vypracovanie 60 minút. Na certifikačný test v inom ako rodnom jazyku budete mať 75 minút. Slovenským študentom, najmä tým, ktorí budú pokračovať aj na úroveň Practitioner v angličtine, odporúčame prihlásiť sa na čisto anglickú verziu skúšok.
V cene školenia/í je jedna jazyková verzia študijných materiálov. Každá ďalšia jazyková verzia (Event manuál, e-learning) stojí 50 €/os. + DPH. PRINCE2 manuál - oficiálna základná literatúra pre skúšku Practitioner je dostupná len v angličtine.
Vzhľadom na to, že už pred kurzom obdržíte elektronické študijné materiály ako aj prístup do nášho PRINCE2 e-learningového prostredia určeného pre prípravu na kurz a skúšku PRINCE2 Foundation, je postačujúce, ak papierové študijné materiály obdržíte v prvý deň školenia.
Elektronické certifikáty sú zahrnuté v cene školení a budú Vám poskynuté po oznámení výsledkov skúšok. V prípade papierovej verzie Vám budú certifikáty zaslané do cca. 2-3 pracovných týždňov od oznámenia výsledkov skúšok za príslušný poplatok.
Účastníci, ktorí absolvujú len kurz PRINCE2 Foundation, od nás v jeho cene obdržia podľa vlastného výberu jednu z týchto odborných publikácií na osobu. Prosím označte, ktorú z nich si objednávate. Za príslušný doplatok si môžete objednať aj ostatné publikácie. Všetci účastníci kurzu PRINCE2 Foundation + Practitioner alebo len PRINCE2 Practitioner od nás obdržia publikáciu Managing Successful Projects with PRINCE2.
Managing Successful Projects with PRINCE2 a PRINCE2 Handbook sú dostupné v angličtine.
Účastníkom našich bratislavských verejných kurzov ponúkame ubytovanie v súkromí počas nich priamo v bungalowe na pozemku nášho školiaceho strediska na Adyho ul. 43 v Malinove. Max. kapacita - 2 osoby. V cene ubytovania sú zahrnuté ľahké raňajky v školiacej miestnosti, parkovanie na mieste v uzavretom areáli chránenom kamerami, pripojenie na internet a použitie infrasauny. V prípade záujmu o ubytovanie označte Vašu voľbu. Táto ponuka je určená výlučne pre účastníkov našich školení. http://potifob.sk/ubytovanie_Malinovo
údaje objednávateľa
Zadajte Vaše fakturačné a kontaktné údaje.
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.
Uveďte adresu, na ktorú Vám máme zaslať papierovú verziu študijných materiálov.

Vaše osobné údaje (meno/á, priezvisko/á, názov spoločnosti, identifikačné údaje spoločnosti, e-mail/y, poštová adresa a telefonický kontakt) sú u nás v bezpečí a budeme ich, na základe nášho zmluvného vzťahu, ako POTIFOB, s.r.o., spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára Vám na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete zašleme potvrdenie o obdržaní objednávky. Najneskôr na ďalší pracovný deň Vás budeme kontaktovať. Súčasne, s potvrdením Vašej objednávky, Vám, v prípade kurzov ponúkaných priamo našou spoločnosťou, zašleme zálohovú faktúru a po jej uhradení Vám okamžite zašleme všetky potrebné organizačné pokyny ako aj príslušné študijné materiály týkajúce sa Vášho školenia, 1. časť e-mailom, 2. časť prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel. č. 0949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu .