Menu

Znovuspustenie prezenčných kurzov - odkedy a za akých podmienok?

Znovuspustenie prezenčných kurzov - odkedy a za akých podmienok?

Naši súčasní i potenciální zákazníci sa pýtajú, kedy obnovíme prezenčné verejné kurzy a za akých podmienok. Tu sú odpovede:

 1. Prezenčná forma pre jednotlivcov v individuálnych termínoch (expresné kurzy ITIL 4 FoundationPRINCE2 Foundation a PRINCE2 Practitioner) je opäť možná, avšak zatiaľ len formou "jeden na jedného" - čiže v učebni je len lektor a 1 účastník.
 2. Prezenčnú formu školení pre skupiny v Slovenskej republike obnovíme, len čo to povolí Úrad verejného zdravotníctva SR (ÚVZ SR). Zatiaľ sa tak nestalo - od 1.6.2020 sa obnovuje len prevádzka škôlok a 1.-5. ročníka základných škôl.
 3. Po tom, čo ÚVZ SR poriadanie prezenčných kurzov pre skupiny dospelých znovu povolí, ich budeme poriadať s dodržaním všetkých príslušných opatrení.
  Dúfame, že nám zachováte priazeň a ešte chvíľu vydržíte - už sa na Vás tešíme :).

Ak potrebujete školenie urgentne, sú Vám stále k dispozícii naše virtuálne i e-learningové kurzy PRINCE2 Foundation, PRINCE2 Practitioner, ITIL 4 Foundation, Základy agile - Agile Foundation, ako aj vyššie uvedené expresné kurzy formou 1:1 a individuálne konzultácie.

 

Čo sa na prezenčných kurzoch oproti "časom pred koronou" určite zmení?

 1. Účastníci budú mať možnosť pripojiť sa k prezenčnému kurzu aj virtuálne. Cena oboch foriem - prezenčnej aj virtuálnej - bude do konca roku 2020 rovnaká.
 2. Prezenčné verejné kurzy na Slovensku budeme poriadať iba v našom školiacom stredisku v Malinove pri Bratislave, aby sme boli schopní garantovať splnenie prísnych hygienických štandardov.
 3. Maximálny počet účastníkov verejného kurzu, ktorí ho budú absolvovať prezenčne, bude nižší. Predbežne počítame so 6 osobami + 1 lektorom.
 4. Rozostupy medzi stolmi budú väčšie než doposiaľ, predbežne počítame so vzdialenosťou 2 m medzi jednotlivými radmi stolov.
 5. Účastníkom bude k dispozícii dezinfekcia rúk na báze alkoholu.
 6. Občerstvenie počas školenia sa bude podávať a bude ho možné konzumovať výlučne v exteriéri - na krytej terase a v záhrade nášho školiaceho strediska. Pred aj po konzumácii bude povinná dezinfekcia rúk. K dispozícii bude výlučne hygienicky balené občerstvenie v "jednoosobových" dávkach, ktoré si bude každý účastník odbaľovať sám.
 7. Všetok použitý riad sa bude umývať v umývačke programom s teplotou min. 60 stupňov.
 8. Všetky dotykové plochy, toalety atď. budú dezinfikované min. 1x denne, pokiaľ ÚVZ SR nepredpíše častejší interval.

 

Pridať nový komentár