Menu

Certifikačné skúšky EXIN® Agile Scrum Foundation

EXIN Agile Scrum EXIN Accredited Examinaiton Center - AEC

Ako akreditované skúšobné centrum - Accredited Exam Center (AEC) EXIN ponúkame certifikačné skúšky Agile Scrum Foundation. Cena skúšok pri kúpe bez kurzu je 215 EUR + DPH 20% na osobu a pokus. Skúšky majú formu multiple choice testu (4 možné odpovede, vždy iba 1 správna) a skladajú sa v anglickom alebo českom jazyku.

V cene je:
  • oficiálna prípravná príručka na skúšku EXIN Agile Scrum Foundation vydaná EXIN (v angličtine)
  • oficiálny cvičný test EXIN Agile Scrum Foundation
  • certifikačná skúška EXIN Agile Scrum Foundation (1 pokus).

Všetky ceny neoznačené inak sú uvedené bez DPH 20% a platné pre skúšky realizované v Slovenskej republike. Platia naše všeobecné obchodné podmienky.

 

Predmet skúšky

Bližšie informácie o EXIN Agile Scrum sú dostupné na webstránke EXIN.

 

Miesto konania

Informácie o mieste konania nami realizovaných certifikačných skúšok EXIN Agile Scrum nájdete na podstránke Školiace priestory.

 

Termíny skúšok a objednávanie na skúšky

Pre informácie o termínoch certifikačných skúšok EXIN Agile Scrum Foundation nás prosím kontaktujte. Dohodneme si termín a miesto skúšky, ktoré Vám vyhovuje (skúšku je potrebné objednať aspoň 5 pracovných dní vopred). Následne Vám zašleme potvrdenie objednávky a faktúru. Po obdržaní jej úhrady Vám zašleme organizačné pokyny a v prípade záujmu aj oficiálne cvičné testy v elektronickej podobe.

 

Záruka termínu konania skúšky

Vážime si čas aj peniaze našich zákazníkov. Preto Vám zaručujeme, že keď sa na daný termín záväzne prihlásite, riadne a včas uhradíte poplatok za skúšku, termín nezrušíme pre nedostatok účastníkov či z iných subjektívnych príčin na našej strane.

 

Záruka najlepšej ceny

Ak kdekoľvek obdržíte výhodnejšiu cenovú ponuku certifikačnej skúšky EXIN Agile Scrum Foundation realizovanej na Slovensku rovnakou formou a s porovnateľnými zárukami ako naše, prekonáme ju - stačí nám ju predložiť.

 

Záruka fair play

Spokojnosť a pohoda našich zákazníkov je pre nás veľmi dôležitá. Takisto chápeme, že v pracovnom i osobnom živote sa môžu vyskytnúť situácie, keď sa z akéhokoľvek dôvodu necítite byť na certifikačnú skúšku dostatočne pripravení.

Preto ako zatiaľ jediní na slovenskom a českom trhu ponúkame tieto férové podmienky posunutia certifikačnej skúšky EXIN Agile Scrum Foundation: Prvé posunutie tejto u nás objednanej skúšky je úplne zdarma. Nemusíte nič zdôvodňovať. Stačí, aby ste nám kedykoľvek pred certifikačnou skúškou písomne oznámili, že si ju chcete posunúť. Môžete ju potom absolvovať v niektorom z našich nasledujúcich verejných termínov týchto skúšok v rovnakom meste.

 

Máte záujem absolvovať pred skúškou prípravný kurz?

Potom Vám odporúčame náš kurz Agile Scrum Foundation. Pokiaľ si súčasne objednáte tento kurz a skúšku EXIN Agile Scrum Foundation, platí zvýhodnená cena za kurz + skúšku 610 €/ os. + DPH (kurzy v Prahe 580 €/ os. + DPH). V tejto cene je:
  • náš kurz Agile Foundation vrátane školiacich materiálov
  • oficiálna prípravná príručka na skúšku EXIN Agile Scrum Foundation vydaná EXINom
  • EXINom určená oficiálna literatúra na skúšku - EXIN Agile Scrum Foundation Workbook.
  • oficiálny cvičný test EXIN Agile Scrum Foundation
  • certifikačná skúška EXIN Agile Scrum Foundation (1 pokus).