Menu

Miesto konania školení

Bratislava - Malinovo pri Bratislave

 

veľká školiaca miestnosť pre verejné kurzy PRINCE2, PMI na Slovensku    nová 2. školiaca miestnosť Malinovo     školiace stredisko verejných kurzov PRINCE2, PMI na Slovensku

Naše bratislavské otvorené kurzy realizujeme v našom školiacom stredisku na Adyho ul. 43 v Malinove, vzdialenom len 7 km od Bratislavy s dobrou dostupnosťou z Bratislavy i z diaľnice D1. Mapku, GPS súradnice a príjazdové inštrukcie nájdete na podstránke Kontakty.

Naše školiace stredisko je dobre dostupné aj autobusmi Slovaklines - cesta z autobusovej stanice Bratislava Mlynské Nivy trvá 30 minút. V Malinove treba vystúpiť nazastávke "Malinovo, kaštieľ". Orientačný cestovný poriadok nájdete na podstránke Kontakty.

Naši študenti majú k dispozícii parkovanie na vyhradených parkovacích miestach v areáli chránenom kamerovým systémom, bezbariérový prístup, bezdrôtové i káblové pripojenie na internet, občerstvenie počas kurzu a obedové menu v neďalekej reštaurácii - to všetko zahrnuté v cene našich školení resp. skúšok. V prípade skorého ranného príchodu ponúkame účastníkom ľahké raňajky, taktiež bez príplatku.

Mimobratislavským študentom je k dispozícii i ubytovanie priamo v našom školiacom stredisku (3 izby, každá pre max. 2 osoby) za zvýhodnené ceny. V cene ubytovania sú zahrnuté ľahké raňajky, parkovanie na mieste v uzavretom areáli chránenom kamerami, pripojenie na internet a použitie infrasauny. V prípade záujmu o ubytovanie nás prosím kontaktujte.

 

Košice, Brno, Praha, Budapešť

Školenia v týchto mestách poriadame v osvedčených priestoroch so špičkovým vybavením, bezplatným bezdrôtovým prístupom do internetu a dobrou dopravnou dostupnosťou. Pre bližšie informácie o nich nás prosím kontaktujte.